[adrotate group=”1″]
Kaletnictwem zajmuję się hobbystycznie od lat. Postanowiłem połączyć to, co uwielbiam robić, ze sposobem na życie. Właśnie stąd pochodzi pomysł na Niestroj Leatherworks.

Tworzę torby męskie i torebki damskie, aktówki, paski, portfele i innego rodzaju galanterię skórzaną. Szyję je na zamówienie i wg wskazanego projektu, dlatego jestem w stanie zrealizować niemalże każde życzenie moich klientów. Stosuję tylko wysokiej klasy skóry i nie używam maszyny do szycia, podążając z najlepszymi tradycjami w kaletnictwie. Kocham to, co robię, i jednocześnie jestem dumny z tego, że moja galanteria znajduje uznanie w oczach coraz szerszego grona. To dla mnie największa satysfakcja, ponieważ jednocześnie mogę realizować się w mojej pasji, a przy tym dać coś pięknego od siebie innym jako twórca w swoim własnym atelier.

Mam nadzieję, że moja galanteria wzbudzi Twoje zainteresowanie – jeżeli tak, jestem gotowy na spełnienie Twoich życzeń. Zachęcam do zapoznania się z galerią moich dotychczasowych wyrobów i zapraszam do kontaktu!

TWORZĘ ZGODNIE Z TRADYCJĄ
Wykorzystuję ręczne narzędzia i naturalne skóry najwyższej jakości. W Europie rzemieślników, którzy wykonują wyroby skórzane na zamówienie zgodnie z tradycjami kaletniczymi, jest coraz mniej. Ja jestem jednym z nich. Do stworzenia torby wystarczą mi tylko skóra, szydło, dwie igły i nić. Nie mam maszyny do szycia – wszystkie wyroby powstają w 100% ręcznie tak jak przed laty.
TWORZĘ Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW
Zamawiam je w najlepszych garbarniach w Polsce, Francji oraz Wielkiej Brytanii. Wykorzystuję skóry bydlęce i cielęce, skóry egzotyczne, skóry garbowania roślinnego, które są dostępne w sklepach coraz rzadziej, również jako jedyny w Polsce szyję galanterię ze skór English Bridle Leather pochodzące z garbarni Sedgwick. Starannie dobieram skóry, bo wiem, jak ważna jest najwyższa jakość gotowego wyrobu – u mnie nie ma miejsca na kompromisy.
TWORZĘ Z PASJĄ
Wszystko, co tworzę, ma w sobie cząstkę mnie. Kaletnictwo artystyczne jest moją pasją, dlatego moja galanteria to coś, co nie jest powtarzalne – każdy z moich wyrobów ma swój własny styl i detale, które świadczą o jego unikalności. Jednocześnie jestem perfekcjonistą w tym, co robię, ale przy tym nie wierzę w perfekcję. Zdaje sobie sprawę z tego, że wszystko, co jest wyprodukowane przez człowieka, jest z natury nieperfekcyjne, ale dążę do niedoścignionego.
TWORZĘ DLA CIEBIE

Wszystkie moje torby, torebki i innego rodzaju galanteria skórzana powstają na zamówienie klienta. Nie mam powtarzanych wzorów, tak jak każdy z nas jest inny. U mnie kupujesz coś stworzonego specjalnie dla siebie. Możesz wybrać kształt, materiał, kolor nici, rodzaj zamka, okuć, kolor i rodzaj skóry, kolor podszewki, a nawet szerokość szwu. Masz pewność, że nie spotkasz nikogo innego z takim samym dodatkiem.

 

„Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną…”

(Aldo Gucci, 1938 r.)